Objekt nr 15714

Huddinge

Milstensvägen

Villa

1 rok

22 m²

Omgående

11 360 SEK

Möblerat

Gång till tåg

15 min

Gång till buss

1 min

Beskrivning

Lägenheten är en del av villa med egen ingång. Området där lägenheten belägen ligger i ett tryggt villaområde som ligger 20 minuters gångavstånd från Långsjö som är en del av naturreservatsområdet och ger möjligheter för en som vill ha en naturmiljö att röra sig och träna fritt i.

Lägenheten ligger i 15 minuters gångavstånd till Stuvsta centrum som har Pendeltågsstation som ger möjligheten bland annat att resa tryggt och smidigt till Stockholm centrum åt det ena hållet och mot Södertälje åt det andra. På en minuts avstånd ligger busstationen som ger möjlighet att färdas mot Skärholmen, Kungens Kurva, Fruängen, Stuvsta, Huddinge mm.

Lägenheten är nybyggt i 2023 och utrustat med ett modernt kök med vitvaror (+tvättmaskin) i högklass och ett rymligt badrum.

Bilder

Villkor och kostnad

Hyresvillkor

Hyra: 11 360 sek

Tillgänglig: Omgående

Max 1 personer

Ingår i hyra

Vatten

El

Bredband

Värme

Detaljer

1 Kök

1 Badrum

0 Gäst WC

22 m²

I bostaden

Tvättmaskin

Microvågsugn

Uteplats

I fastigheten

Logga in

Du måste logga in med din profil för att boka visningstid. Har du ingen profil kan du skapa en här


Vi använder kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Läs mer om vår integritetspolicy här